Online Igre

Jojić ispred Ibrahimovića, Ronalda, Mesija!
16 Feb 2014
Jojić ispred  Ibrahimovića, Ronalda, Mesija!

Znate li statistiku u kojoj je Miloš Jojić ispred Zlatana Ibrahimovića, Kristijana Ronalda, Lea Mesija i svih ostalih zvezda fudbala? Jedini fudbaler od pomenutih koji je postigao gol na svakom debiju je upravo Srbin. Za mladu reprezentaciju je postigao gol na debiju protiv Turske 20.07.2011. Jojić je 15. septembra 2012. debitovao i za Partizan pogotkom protiv Hajduka iz Kule. Potom sledi debi u reprezentaciji i gol 11. oktobra 2013 protiv Japana. Subota je bila posebno talična za Srbina. Jirgen Klop mu je dao šansu sa klupe u 68. minutu, a posle samo 20ak sekundi on je zatresao mrežu. Dodajmo još da je na drugom večitom derbiju postigao gol koji je doneo Partizanu titulu. Meč se igrao 18. maja 2013. godine. Prethodno je igrao jedan derbi, a i tada je ušao sa klupe 17.novembra 2012. godine. Šansu je dobio od 70. minuta.

Tagovi:jojić gol debiju sekundi postigao klupe igrao protiv godine

Komentari na temu "Jojić ispred Ibrahimovića, Ronalda, Mesija!"